REKLAMA


Bogumiła Więckowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bogumiła Więckowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  151 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  20 miejsce 0,10 % poparcia

Przez pierwsze 12 lat pracy zawodowej, mając wykształcenie architektoniczne, projektowała i nadzorowała budowy. W 1995 roku powierzono jej budowanie od podstaw Gospodarki Komunalnej Józefów Sp. z o.o.

Była to druga na Mazowszu spółka komunalna. W tym czasie Polska przechodziła transformację ustrojową. Gospodarka socjalistyczna ustępowała wolnemu rynkowi. Wiedza z ekonomii kapitalistycznej stała się nieodzowna w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Bogumiła Więckowska ukończyła ekonomikę przedsiębiorstwa i zarządzanie biznesem.

W 2000 r. została dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Józefowie, a w 2010 pierwszym prezesem Hydrosfery Sp. z o.o. Ostatnie cztery lata jest Starostą i zarządza powiatem otwockim. W tym czasie wydatkowała na zadania ustawowe, zlecone i powierzone ponad 400 mln zł, zawsze z myślą o równej dostępności do usług, jakie świadczy powiat otwocki, przez wszystkich 120 tys. mieszkańców.

Przy pomocy czterech członków Zarządu nadzorowała pracę ponad 1000 pracowników zatrudnionych w Starostwie i w jednostkach. Józefów zna jak własną kieszeń, ma wiedzę merytoryczną, ogromne doświadczenie w zarządzaniu finansami publicznymi i zasobem ludzkim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.