REKLAMA


Daniel Putkiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Daniel Putkiewicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  62 miejsce 0,19 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 0,89 % poparcia

Politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja - administracja publiczna. Studiował również stosunki międzynarodowe w Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW.
Ukończył podyplomowe studium urbanistyki i gospodarki przestrzennej na Politechnice Warszawskiej.
 
W latach 1998-2001 był niezależnym dziennikarzem prasy lokalnej (Kurier Piaseczyński, Gazeta Piaseczyńska). Potem rozpoczął pracę w urzędzie miasta w biurze promocji. W roku 2003 roku został kierownikiem biura promocji i informacji gminy.

W 2007 roku został pełnomocnikiem burmistrza do spraw rozwoju gminy. Koordynował między innymi sprawy związane z rozwojem transportu publicznego, rewitalizacją oraz pozyskiwaniem fundusze zewnętrznych.

W wyborach samorządowych w 2010 roku, dzięki zaufaniu mieszkańców, Piaseczna uzyskał mandat radnego Rady Miejskiej w Piasecznie.

W roku 2011 został powołany na stanowisko zastępcy burmistrza miasta i gminy Piaseczno.
Zastępca burmistrza miasta i gminy Piaseczno, radny Miasta i Gminy Piaseczno 2010, radny Powiatu Piaseczyńskiego (2006-2010), Wiceprzewodniczący Rady Powiatu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.