REKLAMA


Halina Justyna Bonecka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Halina Justyna Bonecka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  159 miejsce 0 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  22 miejsce 0 % poparcia

W 1979 roku ukończyła SGPiS - Wydział Finansów i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Poza tym skończyła wiele kursów i studiów podyplomowych, także z prawa pracy.

Przez jedną kadencję była ławnikiem w sądzie pracy i ubezpieczeń społecznych. Natomiast w latach 2010 - 2014 zasiadała w Radzie Miejskiej w Radzyminie.


W latach 1979 - 1983 pracowała w Zakładzie Handlu Opałem Materiałami Budowlanymi i Sanitarnymi w Warszawie. Od 1983 r. do 1986 r. uczyła przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Warszawie. W latach 1986 - 1999 była dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Konopnickiej 24. Wówczas w skład Zespołu wchodziła Szkoła Podstawowa nr 2 i I Liceum Ogólnokształcące.
Przez prawie trzy lata była dyrektorem Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie.
Pracowała także w administracji rządowej, a od 2004 r. w administracji samorządowej - jest dyrektorem Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół i Przedszkoli.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.