REKLAMA


Ewa Borodzicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ewa Borodzicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  97 miejsce 0,04 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  19 miejsce 0,38 % poparcia

ZAWODOWO:

Jest mgr inż. budownictwa po Politechnice Warszawskiej. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami finansowanymi z Funduszy Strukturalnych UE oraz audytów energetycznych. 20 lat pracowała zawodowo na stanowiskach kierowniczych w dużych firmach budowlanych (ILBAU, PORR) przy realizacji prestiżowych, warszawskich inwestycji (m.in. hotel Sheraton i IC, Biblioteka UW, biurowce AKTYN, WFC).

POLITYCZNIE:

W 2007 r. wstąpiła do PiS. Od 2009 r. jest przewodniczącą Komitetu PiS-Piastów oraz skarbnikiem Zarządu Powiatowego PiS w Pruszkowie. W 2010 r. została radną Rady Powiatu Pruszkowskiego – w obecnej kadencji jest etatowym Członkiem Zarządu Powiatu. Pracuje nad poprawą funkcjonowania Wydziałów Infrastruktury i Ochrony Środowiska oraz Promocji i Kultury. Nadzoruje też działanie Szpitala Powiatowego, DPS-ów i PCPR-u.

PRYWATNIE:

Ma 54 lata, 19-letniego syna – studenta UW. Urodziła się w Warszawie, od 16 lat mieszka w Piastowie. W ramach KGP organizuje dla mieszkańców spotkania z ludźmi ze świata kultury i polityki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.