REKLAMA


Grzegorz Sawicki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Sawicki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  142 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 2,38 % poparcia

Ukończył Wyższą Szkołę Inżynierską w Opolu oraz Akademię Rolniczą we Wrocławiu. W 2006 roku był kandydatem na Prezydenta Miasta Opola. W 2006 i 2010 roku został wybrany radnym sejmiku województwa opolskiego. W ostatniej kadencji pełniłem funkcję wiceprzewodniczącego Sejmiku.

W latach 2007-2010 był członkiem Wojewódzkiej Rady Ochrony Przyrody. W 2008 roku został powołany przez Marszałka Województwa Opolskiego do Zespołu Doradców ds. energii odnawialnej. Od 2011roku jestem członkiem zespołu doradców ds. OZE Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ekspert w zakresie odnawialnych źródeł energii, innowacyjnej gospodarki, funduszy unijnych.

Współpracuje z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną Invest-Park w zakresie pozyskiwania nowych inwestorów dla regionu. Pełnię rolę eksperta w Opolskim Centrum Rozwoju Regionalnego ds. innowacyjności w przedsiębiorstwach. Współpracuję z Centrum Obsługi Inwestora , Izbą Rolniczą, Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Porejestrowym Doświadczalnictwem Odmian w Głubczycach, Politechniką Opolską - Wydział Rolniczy, Departamentem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego w Opolu.

Jest także współorganizatorem Turniejów Żużlowych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.