REKLAMA


Jolanta Kawecka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jolanta Kawecka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  35 miejsce 0,49 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 4,12 % poparcia

Absolwentka WRiTV im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dziennikarka, reporterka, producentka filmowa, wykładowca akademicki. Od 2010 roku Radna Miasta Opola. Była dyrygentka szkolnego chóru oraz redaktor naczelny pisma "Konopek".

Od 2011 roku wicedyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Wcześniej rzecznik prasowy oraz kierownik Zespołu Prasowego Urzędu Marszałkowskiego.

W latach 2002-2007 pracowała w Państwowej Inspekcji Pracy jako specjalista ds. promocji, rzecznik prasowy, Sekretarz Wojewódzkiej Komisji Ochrony Pracy. W latach 2001-2002 rzecznik prasowy Oddział ZUS w Opolu.

Prowadziła także telewizyjną firmę producencką oraz współpracowała z TVP S.A. w Opolu. Jest asystentem w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu oraz na Uniwersytecie Opolskim. Prowadziła liczne szkolenia i warsztaty z zakresu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Public Relations, Technik negocjacji, Edukacji medialnej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.