REKLAMA


Zbigniew Ziółko - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Zbigniew Ziółko Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  41 miejsce 0,36 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 3,02 % poparcia

Menadżer i animator kultury. Autor i współorganizator wielu wydarzeń kulturalnych, oświatowych, sportowych i społecznych o charakterze regionalnym i międzynarodowym. Zaangażowany w działalność społeczną m.in. Członek Rady Społecznej szpitala w Głubczycach, Przewodniczący Rady Społecznej Szpitala dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Branicach.

Inicjator i propagator współpracy polsko – czeskiej. Aktywnie zaangażowany w pozyskiwanie środków unijnych na rzecz rozwoju regionu i współpracy transgranicznej na różnych poziomach życia społecznego.

Radny czterech kadencji Sejmiku Województwa Opolskiego, w czasie których był m.in. przewodniczącym Komisji Finansów i Mienia Województwa Opolskiego, przewodniczącym Komisji ds. utworzenia Ośrodka TVP w Opolu, wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Wsi, członkiem Rady Kasy Chorych, wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, członkiem Rady Programowej Radia Opole.

Zaangażowany w działalność społeczną m.in. Członek Rady Społecznej szpitala w Głubczycach, Zaangażowany w działalność społeczną m.in. Członek Rady Społecznej szpitala w Głubczycach, Przewodniczący Rady Społecznej Szpitala dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Branicach, organizator Koncertów Charytatywnych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.