REKLAMA


Sławomir Kłosowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sławomir Kłosowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  3 miejsce 5,24 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 28,65 % poparcia

Poseł na Sejm V, VI i VII kadencji z list Prawa i Sprawiedliwości. Urodzony 21 lutego 1964 roku w Wambierzycach (województwo dolnośląskie). Z zawodu nauczyciel. Ukończył studia na kierunku historia na Wydziale Filologiczno-Historycznym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu. Odbył także podyplomowe studia z zakresu samorządu terytorialnego i gospodarki lokalnej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz z zakresu zarządzania i przedsiębiorczości w oświacie na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Pracował jako nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Był sekretarzem rady regionalnej Akcji Wyborczej Solidarność Śląska Opolskiego. W okresie rządu Jerzego Buzka zajmował stanowisko opolskiego kuratora oświaty. Przez kilka lat, do 2005 roku, był radnym w Opolu. W latach 2006-2007 pełnił funkcję wiceministra w Ministerstwie Edukacji Narodowej. W 2009 bez powodzenia kandydował do Parlamentu Europejskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.