REKLAMA


Grzegorz Zawiślak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Zawiślak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  17 miejsce 1,85 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 7,67 % poparcia

Żonaty, ojciec dwójki dzieci. Absolwent Politechniki Opolskiej w Opolu - Wydział Mechaniczny.
Wieloletni dyrektor odlewni w Nysie, specjalista z zakresu prawa transportowego, szkoleniowiec, były pracownik Administracji Państwowej.

Członek stowarzyszenia 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej, propagator historii i tradycji Oręża Polskiego wśród młodzieży.

Nie należy do żadnej partii politycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Grzegorz Zawiślak 2015-10-22 09:30:29
  Do Katarzyna: Sprawa została wyjaśniona, a plakat usunięty. Plakaty rozwieszali wolontariusze i dokładnie byli poinstruowani o zakazie wieszania w miejscach w których nie uzyskali zgody. Mogę Panią jeszcze raz przeprosić za ten incydent, który w żaden sposób nie świadczy, że brak mi kultury i rozumu. Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia.
 • Katarzyna 2015-10-08 14:02:18
  Bardzo proszę o usuniecie plakatu wyborczego który został samowolnie rozwieszony w glucholazach przy ul wyszyńskiego. Zwykła kultura której najwidoczniej Panu brakuje, wymaga aby chociaż zapytać czy można komuś na prywatnej posesji wieszać cokolwiek. Wiec jeszcze raz proszę o zdjęcie plakatu a na przyszłość więcej rozumu i kultury życzę.