REKLAMA


Piotr Żygadło - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Żygadło Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  67 miejsce 0,14 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 0,93 % poparcia

Urodzony w 1968 roku w Łańcucie. Przedsiębiorca.

Ukończył Wyższą Szkołę Administracji i Zarządzania w Rzeszowie wydz. Administracyjno–Prawny; Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie wydz. Prawa i Administracji. Ma na koncie również kursy instruktora nauki jazdy w Przemyślu, Tarnowie i Rzeszowie.

Odbywał służbę wojskowę w 1 Dywizji T. Kościuszki – JW w Legionowie oraz JW w Wesołej; Cytadeli Warszawa; 40 Pułku Artylerii Lekkiej w Jarosławiu.

Pracował jako kontroler-inwentaryzator w Rzeszowskiej Spółdzielni Ogrodniczo Pszczelarskiej; pracownik produkcyjny w Zakładzie Meblowym. Od 20 lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Przedsiębiorca – pracodawca, doradca podatkowy, instruktor nauki jazdy, publicysta.

Od 1990 roku sympatyk najpierw Ruchu Polityki Realnej następnie Unii Polityki Realnej; od 2000r pełnoprawny członek Unii Polityki Realnej; w 2001 r. jedyny kandydat UPR na Podkarpaciu na senatora; w latach 2002 – 2005 Prezes Okręgu Podkarpackiego UPR; członek Kongresu Nowej Prawicy; obecnie nie należy do partii politycznej; w latach 2002 – 2003 wydawca i redaktor naczelny miesięcznika regionalnego Właściwy Prządek; felietonista w gazetach lokalnych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.