REKLAMA


Krzysztof Olbrycht - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krzysztof Olbrycht Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  34 miejsce 0,53 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 14,02 % poparcia

Przedsiębiorca w branży drzewnej i energetycznej, doradca biznesowy, producent biomasy rolniczej Magister inżynier organizator przemysłu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Organizacja i Zarządzanie Przemysłem) oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Katedra Finansów).
Pochodzi z rodziny nauczycielskiej z Krosna (syn Henryka i Łucji). Związany z Krosnem i Haczowem na Podkarpaciu. Żonaty, jedna córka. Działacz opozycji demokratycznej i podziemnej w latach 1979-1989. Bezpartyjny.
Jego szczególne osiągnięciam to m. in.:
Powołanie w 1986 r. i prowadzenie wielobranżowego przedsiębiorstwa z siedzibą w Krośnie, VALOR Sp. z o.o. Spółka działa do dzisiaj w branży usług księgowych i doradztwa, w strukturze spółki publicznej.
Prowadzenie od kilkunastu lat działalności gospodarczej w zakresie doradztwa strategicznego, w tym doradztwa podatkowego.
Zorganizowanie grupy inwestorów w celu prywatyzacji upadającej spółki branży drzewnej, restrukturyzacja przedsiębiorstwa i wprowadzenie akcji na rynek publiczny.
W spółce BIOFACTORY S.A. w Bieczu jest Wiceprezesem Zarządu i akcjonariuszem. Spółka zatrudnia ponad 60 osób.
Utworzenie dużego gospodarstwa rolnego w Haczowie, powiat brzozowski, uprawa wierzby energetycznej.
Pozyskanie inwestorów dla spółki wdrażającej własne wynalazki ratujące życie pasażerów pojazdów. Jest Prezesem Zarządu NOWAK INNOVATIONS Sp. z o.o. w Krośnie.
Autor kilkudziesięciu publikacji o podatkach, wolności gospodarczej i przedsiębiorczości.- Założyciel i działacz kilku lokalnych stowarzyszeń.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.