REKLAMA


Daniel Piwowar - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Daniel Piwowar Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  25 miejsce 1,00 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 17,28 % poparcia

Urodzony w 1979 roku, mieszkaniec gminy Rymanów, żona Sylwia oraz wspaniała córka Nikola.

Absolwent Podyplomowych Studiów Audytu i Kontroli Wewnętrznej na Akademii Finansów w Warszawie. Magister ekonomii o specjalności finanse, ubezpieczenia, bankowość i księgowość. Posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Audytora Sektora Publicznego CGAP (Certified Government Auditing Professional) oraz Certyfikatu Audytora Wewnętrznego II Stopnia PIKW (Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej). Członek Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. Uczestnik licznych kursów oraz szkoleń z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej (m.in. w BPP Professional Education w Warszawie).

Od 2009 roku do chwili obecnej pracownik Urzędu Gminy na stanowisku Inspektora ds. Kontroli Wewnętrznej i Koordynatora Kontroli Zarządczej. Dodatkowo od 2012 roku Audytor Wewnętrzny Sektora Publicznego oraz od 2013 roku zajmuje Kierownicze Stanowisko Audytora Wewnętrznego w Jednostkach Samorządu Terytorialnego.

Radny Rady Powiatu Krośnieńskiego - przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, zastępca przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz członek Komisji Transportu, Budownictwa, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Przedstawiciel Wojewody Podkarpackiego w Radzie Społecznej Gminnej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Iwoniczu Zdroju oraz członek Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Pogotowiu Ratunkowym w Krośnie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.