REKLAMA


Sławomir Miklicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sławomir Miklicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  48 miejsce 0,28 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 4,94 % poparcia

Urodzony w 1975 roku w Brzozowie. Od urodzenia mieszka w Sanoku. Z wykształcenia prawnik. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, filia Rzeszów. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie wiedzy o Unii Europejskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w zakresie zarządzania w przemyśle naftowym i gazowniczym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Pracę zawodową zaczynał od najniższych szczebli. Był magazynierem w hurtowni, przedstawicielem handlowym, regionalnym menedżerem sprzedaży w firmie Nivea Polska. Przez sześć lat prowadził własną działalność gospodarczą. Jest współzałożycielem agencji reklamy Radia Bieszczady, z którym był związany zawodowo. Obecnie pracuje w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie w Warszawie, oddział w Sanoku.

Jest założycielem Platformy Obywatelskiej w powiecie sanockim. W latach 2002-2006 był radnym Sanoka. Następnie radnym sejmiku podkarpackiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.