REKLAMA


Anna Wołtosz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Anna Wołtosz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  56 miejsce 0,21 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  14 miejsce 0,96 % poparcia

Urodzona 14 sierpnia 1953 roku. 

Ur. w Lubatowej, mężatka, matka dwójki dzieci, absolwentka Akademii Rolniczej w Krakowie Wydziału Ogrodnicznego (inżynier ogrodnictwa), obecnie na emeryturze.

Od maja 2005 prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Lubatowej, w latach 2006-2010 i 2011-2014 Radna Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju.

Zarówno w kadencji 5 jak i 6 pełniła funkcję vice-przewodniczącej Rady Miejskiej i przewodniczącej Komisji Statutowej, również członek Komisji Rozwoju i Komisji Uzdrowiskowej, członek Towarzystwa Miłośników Lubatowej.

W miejscu zamieszkania znana jako organizatorka pielgrzymek, zbiórek charytatywnych dla osób i rodzin dotkniętych chorobami czy zdarzeniami losowymi, pomocy żywnościowej i materialnej dla rodzin potrzebujących, organizatorka wyjazdów wypoczynkowych dla dzieci z rodzin wielodzietnych do ośrodków Caritas, organizatorka zbiórek podpisów w obronie życia, wrażliwa na ludzką krzywdę i nieszczęście.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.