REKLAMA


Marta Radomska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marta Radomska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  85 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  19 miejsce 0,40 % poparcia

Marta Radomska ma 51 lat. Mężatka, ma dwoje dzieci.

Z wykształcenia mgr chemii- studia wyższe w Lublinie na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej, na Wydziale Chemii. Ukończyła również podyplomowe studia na Wydziale Matematyki na Uniwersytecie w Krakowie oraz Zarządzanie Placówką Oświatową na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W roku 1986 rozpoczęła pracę w Szkole Podstawowej w Nowej Sarzynie jako nauczyciel matematyki i chemii. W latach 2000-2007 pełniła funkcję wicedyrektora w gimnazjum, w Nowej Sarzynie. Od 2007 roku jest dyrektorem w Publicznym Gimnazjum w Rakszawie.

W trakcie pracy była wielokrotnie nagradzana: Nagrodami Dyrektora , Nagrodami Wójta, a w 2014 roku otrzymała Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Udziela się społecznie. Podejmuje wiele przedsięwzięć, skutecznie aktywizując środowisko szkolne do różnorodnych działań mających na celu poprawę jakości pracy szkoły. Od 15 lat jest współorganizatorką Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego, który zasięgiem obejmuje województwo podkarpackie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.