REKLAMA


Monika Hara-Pałkowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Monika Hara-Pałkowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  122 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  28 miejsce 0,13 % poparcia

Ma 34 lata. Urodziła się 23.09.1981 r. w Stalowej Woli.

Szkołę Podstawową ukończyła w Gorzycach, gdzie mieszka do dziś. W 2000 r. ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Pięć lat później uzyskała dyplom magistra ekonomii o specjalizacji finanse publiczne i komercyjne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Studia ukończyła z wyróżnieniem i najlepszym wynikiem na roku. W trakcie studiów uzyskała także certyfikat z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w zakresie biznesu. W 2006 r. uzyskała kwalifikacje pedagogiczne na jednej z kieleckich uczelni. Posiada kwalifikacje samodzielnej i głównej księgowej.

Po studiach pracowała w firmie eksportującej polskie marki do Stanów Zjednoczonych. W latach 2007-2009 była pracownikiem, a następnie Wiceprezesem Zakładu Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o. w Tarnobrzegu (dawna Tarnobrzeska Fabryka Obrabiarek). Od roku 2009 pracuje jako główna księgowa w Spółdzielni Mieszkaniowej w Gorzycach. W roku 2012 dodatkowo została powołana na funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu w tejże Spółdzielni. Ze środowiskiem spółdzielczym jest związana od 6 lat. Od roku 2014 jest także księgową komisji zakładowej NSZZ Solidarność w Federal Mogul Sp. z o.o. w Gorzycach.

Prywatnie jest mężatką i mamą Karoliny. Ma dwoje rodzeństwa.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.