REKLAMA


Grzegorz Kida - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Kida Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  22 miejsce 0,68 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 3,35 % poparcia

Urodzony w 1974 roku, żonaty. Od urodzenia mieszka w Stalowej Woli.

Pracuje jako asystent naukowo-dydaktyczny na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Posiada stopień naukowy doktora nauk humanistycznych.

Pracuje też na stanowisku doradcy zawodowego w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu, placówce Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Sekretarz międzynarodowego czasopisma naukowego „Journal for Perspectives of Economic Political and Social Integration. Journal for Mental Changes”.

Absolwent studiów podyplomowych: zarządzanie nieruchomościami, przygotowanie projektów i zarządzanie funduszami europejskim, doradztwa zawodowego i oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Asystent Profesora Adama Bieli, od wielu lat uczestniczy w pracach związanych z powszechnym uwłaszczeniem. Prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia „Własność i Gospodarność” działającego w ramach Ogólnopolskiego Forum Stowarzyszeń Uwłaszczeniowych. Pomysłodawca i b. prezes Spółdzielni Socjalnej „Razem” w Stalowej Woli, jednej z pierwszych w Polsce i pierwszej na Podkarpaciu. Przedstawiciel stowarzyszenia „Sztafeta Pokoleń”. Członek Rady Osiedla nr 2 Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli. Członek Prezydium Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych w Rzeszowie. Społecznik z „krwi i kości”. Honorowy dawca krwi, od 1995 roku oddał jej ponad 50 litrów, jest też zarejestrowanym dawcą szpiku kostnego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (5 komentarzy)

 • Marek 2015-10-18 07:09:31
  Z tej Pana działalności nic nie wynika. Więc nie wiem po co Pan kandyduje??
 • dr Grzegorz Kida 2015-09-15 18:36:12
  Do Anna: zapraszam na stronę internetową (google) po więcej informacji oraz do kontaktu drogą mailową. Chętnie przybliżę Pani oraz wszystkim zainteresowanym działalność mojej osoby. Z pozdrowieniami dr Grzegorz Kida
 • zorientowany 2015-09-10 17:43:34
  Do Anna: Kandydował nie z tej listy co gwaranatuje mandat :) zwłąszcza na Podkarpaciu kandydowal tez do sejmu i senatu ale jak na listy miał i tak dobre wyniki :)
 • Anna 2015-09-10 17:27:11
  Bez powodzenia kandydował do powiatu i myśli że do sejmu wejdzie... A oprócz tego że pracuje i dr to co zrobił? Kim jest ten pan, by nas reprezentować w parlamencie?