REKLAMA


Andrzej Małkowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Andrzej Małkowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  20 miejsce 1,17 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 28,46 % poparcia

Specjalista ds. komercjalizacji w Uczelnianym Biurze ds. Ochrony Własności Intelektualnej i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, członek Stowarzyszenia Top 500 Innovators.

Urodzony w Białymstoku. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Ukończył studia magisterskie o specjalności biologia molekularna na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2002 roku związany z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku, na którym obronił pracę doktorską z zakresu biologii medycznej. W latach 2008-2010 stypendysta regionu Szampania-Ardeny (Francja) w Laboratorium Biochemii Medycznej i Biologii Molekularnej Uniwersytetu w Reims. Jako uczestnik prestiżowego programuprogramu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Top 500 Innovators” w 2013 roku odbył staż na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley z zakresu zarządzania i komercjalizacji badań naukowych. Od 2013 roku kieruje Uczelnianym Biurem ds. Ochrony Własności Intelektualnej i Transferu Technologii UMB. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz wystąpień z dziedziny komercjalizacji badań naukowych. Zaangażowany w rozwój współpracy pomiędzy nauką a biznesem. Zapalony rowerzysta i kajakarz. Nie należy do partii politycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.