REKLAMA


Artur Kalinowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Artur Kalinowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 0,57 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 13,85 % poparcia

Ekonomista, kandydat na posła RP z listy Nowoczesna Ryszarda Petru w okręgu podlaskim, miejsca nr 9.

Ma 40 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci, wykształcenie wyższe - magister ekonomii. Jast Laureatem konkursu „Pomysł na Biznes” organizowanego przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w 2003 roku.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1996r w jednostce powiatowej - Biurze Rejestru Usług Medycznych SP ZOZ w Wysokiem Mazowieckiem gdzie zajmował się statystyką, analizą świadczeń medycznych, a także bieżącą obsługą pacjentów pełniąc jednocześnie funkcję zastępcy kierownika.

Od 1998 roku pracował w Urzędzie Miasta, gdzie odpowiedzialny był za wdrażanie systemu informatycznego w Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej powiatu wysokomazowieckiego.

Od roku 2004 pracuję na własnym rozrachunku. Początkowo prowadził, jako wspólnik spółki cywilnej, serwis internetowy poświęcony zamówieniom publicznym. Jego zadaniem było opracowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej, nadzór nad biurem obsługi klienta, opracowywanie założeń rozbudowy systemu CRM.

W 2006 roku założył i prowadzi do dziś agencję interaktywną o profilu filmowo-fotograficznym. Do tej pory zrealizował zlecenia dla takich podmiotów jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Politechnika Warszawska, Muzeum Podlaskie, Lubelski Urząd Marszałkowski, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, Dzielnica Śródmieście m. st. Warszawy, Starostwa Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim i Piszu oraz wielu przedsiębiorstw.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.