REKLAMA


Leszek Cieślik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Leszek Cieślik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  85 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  13 miejsce 1,31 % poparcia

Poseł na Sejm VI kadencji. Został członkiem prezydium Klubu Parlamentarnego PO, zasiadł w Komisji Finansów Publicznych i Komisji Infrastruktury

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (zarządzanie jednostkami samorządowymi z uwzględnieniem doświadczeń krajów UE). W latach 1987–1990 odbył aplikację radcowską. W latach 1994–2007 był burmistrzem Augustowa.

Przez trzy lata (1994–1997 r.) zasiadał w radzie politycznej Stronnictwa Ludowo-Chrześcijańskiego, a następnie do 2000 roku w radzie politycznej i zarządzie wojewódzkim Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego. Rok później wstąpił do Platformy Obywatelskiej. Zasiadł w radzie politycznej, komisji rewizyjnej, a także władzach regionalnych tego ugrupowania.

1 grudnia 2011 roku został powołany na stanowisko prezesa PKS Suwałki. W 2014 roku bez powodzenia kandydował do sejmiku podlaskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.