REKLAMA


Marek Komorowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Komorowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  142 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  23 miejsce 0,47 % poparcia

W pracy zawodowej pełnił m.in. funkcję dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Wojewódzkiego w Łomży (1990-1998), oraz starosty zambrowskiego (1998-2002). Aktualnie prowadzi kancelarię radcowską obsługującą samorządy.

W działalności społecznej funkcje radnego pełni od 1990 r., najpierw miasta i powiatu, a od 2006 r. sejmiku wojewódzkiego, w którym zabiega o zrównoważony rozwój województwa, poprawę infrastruktury drogowej, rozwój obszarów wiejskich, aktywizację przedsiębiorczości i sprawiedliwy podział środków z unii europejskiej oraz o poprawę sytuacji szpitali, jak również wdrożeniem na terenie województwa internetu szerokopasmowego. W działalności sejmikowej złożył ponad 70 interpelacji i zapytań.

Aktywnie działa w stowarzyszeniach katolickich (wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej) oraz w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP (prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zambrowie, oraz przewodniczący Głównego Sądu Honorowego Związku OSP RP). Jest także członkiem Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, jak również Rady Muzealnej Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. M.in. dzięki jego staraniom w 2013 i 2014 r. w województwie podlaskim odbył się 56 i 57 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza – „Lotto Tour”, a w 2015 r. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Tour de Podlasie”.

Zajmuje się fotografią, wycieczkami pieszymi w tym turystyką górską. Interesuje się sportem, szczególnie siatkówką, kolarstwem, lekką atletyką, piłką nożną i sportami zimowymi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.