REKLAMA


Wioletta Kowieska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wioletta Kowieska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  143 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  24 miejsce 0,47 % poparcia

Urodzona w 1974 r. w Grajewie, mgr nauk prawnych.

Mediator Stowarzyszenia Mediatorów Polskich. W latach 2013/2014 uczestnik projektu norweskiego EWAC, w ramach którego odbyła szkolenia z zakresu negocjacji, prawa pracy, komunikacji, analizy ekonomicznej i finansowej oraz dialogu trójstronnego. Szkoleniowiec w Akademii Doskonalenia Kadr z zakresu czasu pracy i prawa pracy w oświacie. Pracownik samorządowy, kierownik administracyjno-gospodarczy w szkole. Dwukrotnie członek Komisji Przetargowej.

Posiada doświadczenie w tworzeniu wewnątrzzakładowych aktów prawnych, zarządzaniu budynkiem, zarządzaniu zespołem ludzkim, wdrażaniu kontroli zarządczej jak również przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

Od wielu lat działaczka społeczna i związkowa. Obecnie Radna Rady Miejskiej w Choroszczy, w latach 2000-2013; 2013 Przewodnicząca Rady Rodziców, za wieloletnią aktywną działalność społeczną na rzecz uczniów, rodziców i szkół odznaczona Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę.

Od 2007 r. członek "NSZZ Solidarność"; Pracowników Oświaty i Wychowania w Białymstoku. Zaangażowana w reaktywację "NSZZ Solidarność"; Rolników Indywidualnych na terenie gminy Choroszcz.

Żona, matka dwóch synów 21 i 18 lat.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • kulturalny 2015-11-11 14:20:23
  Do zaniepokojony obywatel: potwierdzam to co Pan napisał.Też znam ją dużo lat itakiej osobie nigdy bym nie zaufał, jest to osoba myśląca o swoich interesach. Innych wykorzystuje do swoich celów.
 • zaniepokojony obywatel 2015-10-20 03:46:25
  Znam pania Wiolette od bardzo dawna I nigdy by na nia sam nie zaglosowal. Jest jedna z najbardziej zawistnych i nieszczerych osob. Mam nadzieje ze wszyscy krorzy ja spotkali przekonaja sie jaka ona jest naprawde.
 • owoc lesny 2015-10-11 13:00:22
  pani robi coraz wiecej blendow w kampani samorzondowej bendzie kompromitacja pozniej sie pani nie odnajdzie