REKLAMA


Jolanta Kwiatkowska-Reichel - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jolanta Kwiatkowska-Reichel Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  51 miejsce 0,19 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 1,95 % poparcia

Urodzona w Czersku (woj. pom.), „korzenie” z Kaszub, Kociewia, Borów Tucholskich, Rodzina w II wojnie światowej związana z TOW „Gryf Pomorski”, brat pradziadka Juliusz Koszałka był jednym z dowódców. Od 1970 r. mieszkanka Gdańska, cale życie związana z miastem, a w szczególności z Dolnym Miastem i Olszynką (zaangażowana w powołanie Rady Osiedla Olszynka i Rady Dzielnicy Gdańsk - Śródmieście). 30 lat pracy pedagogicznej w jednej placówce SP 65 im. A. Liczmańskiego w Gdańsku, od 2003 r. pełni funkcje dyrektora szkoły. Członek, założyciel i wieloletni Prezes SIL „Bliżej Centrum” w Gdańsku, organizacji pozarządowej, która m.in. powołała Partnerstwo „Dolne Miasto Otwarte”. Członek Zarządu Związku Żołnierzy NSZ Okręgu Pomorskiego. Członek honorowy UKS „Motława” Gdańsk. Członek komisji rewizyjnej Stowarzyszenia „Razem przeciw przemocy”. Zawodniczka Klubu Wodnego „Gdańskie Lwy”. Wieloletni członek NSZZ „Solidarność”.

Odznaczona:
Brązowym Krzyżem Zasługi,
Medalem Komisji Edukacji Narodowej,
Srebrną Odznaką „Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej”,
Medalem 70-lecia Narodowych Sił Zbrojnych za zasługi w upamiętnianiu działalności narodowych formacji zbrojnych w latach 1939-1956.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Lechist 2015-12-09 19:12:40
  Do A: Chora bardzo chora kobieta