REKLAMA


Joanna Harasim-Grym - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Joanna Harasim-Grym Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  54 miejsce 0,17 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 0,58 % poparcia

Magister sztuki, ukończyła studia na kierunku konserwacja i restauracja dzieł sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Pracuje w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska. Zaczynała od stanowiska asystenta konserwatorskiego, następnie była konserwatorem, a aktyualnie zajmuje stanowisko zastępcy kierownika działu konserwacji zabytków.

Pracuje w Komitecie Referendalnym Gdańsk – Południe oraz KWW KUKIZ’15, członkini Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oddział gdański.

Jest założycielką organizacji zakładowej NSZZ „Solidarność” nr 1201 w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska i jej przewodniczącą, a także współzałożycielką międzyregionalnej sekcji muzeów NSZZ „Solidarność” regionów gdańskiego i słupskiego. Działaczka związkowa walcząca o przywrócenie godności pracownikom instytucji kultury w Polsce oraz o przywrócenie właściwej rangi instytucjom kultury i ochrony zabytków a szczególnie muzeom opiekującym się dobrami kultury narodowej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.