REKLAMA


Stanisława Bujanowicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Stanisława Bujanowicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  152 miejsce 0 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  13 miejsce 0 % poparcia

Wieloletni samorządowiec. Była radna Rady Gminy Łęczyce i radna Sejmiku Województwa Pomorskiego. W bieżącej kadencji jest wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Wejherowskiego.

Była Sekretarzem, Naczelnikiem i Wójtem Gminy Łęczyce. Następnie została pełnomocnikiem Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na województwo pomorskie.

Ma 12-letnie doświadczenie w administracji rządowej, gdzie realizuje zadania Unii Europejskiej. Obecnie jest zastępcą dyrektora Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, współpracuje z organami UE.

Od zawsze związana z Ruchem Ludowym – członek ZSL, następnie PSL. Sekretarz i Prezes Zarządu Gminnego ZSL w Łęczycach, następnie wieloletni Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Wejherowie. Od kilku kadencji członek Zarządu Wojewódzkiego PSL w Gdańsku. Była Sekretarzem Rady Naczelnej PSL. Od 2012 roku jest członkiem Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.