REKLAMA


Kamil Łapiński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Kamil Łapiński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  9 miejsce 2,90 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 43,86 % poparcia

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz RES The School for Renewable Energy Science w Islandii. W ramach studiów doktoranckich prowadzi badania mające na celu optymalizację pracy systemów fotowoltaicznych. Zawodowo związany z Instytutem Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku, gdzie realizuje projekty badawczo-rozwojowe związane z energetyką słoneczną. Inicjator oraz współzałożyciel centrum szkoleniowego PV przy siedzibie firmy „Sun Supply Sp. z o.o. ” w Rumi. Przedsiębiorca w branży energetycznej. Współtworzy stowarzyszenie Polska Grupa Agencji Energetycznych.


Wykładowca w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii w wielu polskich wyższych uczelniach oraz trener/szkoleniowiec w licznych projektach UE w dziedzinie OZE skierowanych do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Autor licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych w dziedzinie fotowoltaiki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.