REKLAMA


Dariusz Męczykowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dariusz Męczykowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  49 miejsce 0,17 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 1,95 % poparcia

Kandydat do Sejmu  z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dyrektor Zespołu Szkół w Nowej Karczmie. Działacz sportowy i trener zespołu piłkarek ręcznych UKS PCM Kościerzyna.

W latach 1998 - 2002,  z ramienia Platformy Obywatelskiej, pełnił funkcję radnego i członka zarządu gminy Nowa Karczma. Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Członek Komisji Nauki, Edukacji. Kultury i Sportu, Członek Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Rodziny Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • ratujący Ci kiedyś d..e 2015-10-27 16:06:44
  Udało sie uniknąć kolejnego blamażu na Kaszubach ! I Bogu niech będą dzięki ! Ktośtam napisał : alkoholik , obłudnik , ale chyba najważniejsze jest , że nie wybraliśmy homo - biseksualisty ! Różnie sie o nas Kaszubach mówi , ale to byłaby już całkowita porażka , policzek dla nas wszystkich , którzy tutaj mieszkamy. Można by grzechy pana Męczykowskiego wymieniać bez końca i kiedyś to zrobie , bo sam wyciągałem go nieraz z "błota" , za co sie teraz wstydzę !poseł ! Jeszcze raz : Bogu Niech Będą Dzięki .
 • Społecznik 2015-10-16 12:10:10
  I przedsiębiorca z rodzinnym biznesem.