REKLAMA


Radomir Szumełda - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Radomir Szumełda Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  27 miejsce 0,71 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 8,01 % poparcia

Działacz trójmiejskiej Platformy Obywatelskiej. Publicznego coming outu jako osoba homoseksualna dokonał 27 listopada 2012 roku. Szumełda popiera wprowadzenie związków partnerskich, jego poglądy na kwestie adopcji przez pary jednopłciowe zgodnie z linią partii są konserwatywne.

 W 2011 roku kandydował w wyborach parlamentarnych z list gdyńskiej Platformy Obywatelskiej, jednak do Sejmu się nie dostał.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Alex 2015-09-17 09:35:01
  3 razy 15%, exodus Tuska, miliony afer, oszukanie polakow na kazdej stopie, podniesienie wieku emerytalnego, podniesienie vatu, klamstwa w sprawach kopalni, podniesienie podstawowych obciazen dla przedsiebiorcow, podnoszenie pensji minimalnej (kto ma olej w glowie i podstawy ekonomi wie ze to jest generowanie bezrobocia). Za przperoszeniem (...) mnie obchodzi (zapewne mnie nniej niz ciebie) ze jestes homoseksualista i jaki masz poglad na zwiazki partnerskie, startujesz jako posel do sejmu, co masz soba do zaoferowania poza tym ze wstapiles do parti ktora ewidetnie wykonuje brukselskie polecenia pani Merkel? Ile kosztowales? Ile kosztuje honor w dzisiejszych czasach? Pis Po Sld Psl, okragly stol, partie socjalistyczne nie polskie, my juz wiemy.
 • CZE 2015-09-14 17:32:09
  To naprawdę wielka zasługa, że dokonał coming out'u. Czy naprawdę przez to, że jest gejem i że nie dostał sie raz do Sejmu przyciąga ludzi do oddania na niego swojego głosu?
 • Bill 2015-09-13 19:09:38
  Hmm... Lepiej by było, aby w opisie kandydata pojawiło się nieco więcej informacji niż fakt, że jest gejem i nie dostał się już raz do Sejmu. To trochę mało przekonujące.