REKLAMA


Dariusz Janta - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dariusz Janta Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU
     

    125 miejsce 0,02 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    17 miejsce 0,16 % poparcia

Ma 64 lata, żonaty, troje dzieci, pięcioro wnuków. Wykształcenie ekonomiczne. Interesuje się gospodarką, polityką i historią.

Przez ostatnie 25 lat prowadzi z żoną własną działalność gospodarczą, firmę rodzinną Hotel i Restaurację w Dziemianach. Wcześniej pracował w Łubianie i Kościerzynie jako kierownik zaopatrzenia w przedsiębiorstwach budowlanych. Od urodzenia mieszka w gminie Dziemiany. W roku 1980 zakładał w Kościerzynie Solidarność będąc jednocześnie w zarządzie kościerskich struktur Solidarności.

Od dziesięciu lat jest członkiem Partii Prawo i Sprawiedliwość pełniąc szereg odpowiedzialnych funkcji w strukturach powiatowych i okręgowych takich jak Członek Zarzągu Okręgu Partii oraz Przewodniczący i Pełnomocnik Komitetu Powiatowego PiS w Kościerzynie.

W 1998 roku został wybranym Radnym Gminy Dziemiany. Od Roku 2010 jest Radnym Rady Powiatu Kościerskiego oraz członkiem Zarządu Powiatu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)