REKLAMA


Jan Kłosek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jan Kłosek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  180 miejsce 0 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  23 miejsce 0 % poparcia

Jan Kłosek 60 lat, urodzony w Gdyni. Od 1978 rok do końca 2005 roku mieszkał, kształcił się i pracował w Toronto Kanada. Obywatel Polski i Kanady.

Ostatnie 15 lat mieszkając w Toronto pracował w UTSC Police na stanowisku policjant klasy pierwszej.
(Police Constable 1st. Class). Uzyskał wiele dyplomów i certyfikatów na uczelniach w szkołach i profesjonalnych ośrodkach szkoleniowych w Ontario, Kanada. Takich jak; Uniwersytet w Toronto, Sheridan College w Brampton On, Charls O. Bick Police College w Toronto, Toronto Police Service w Toronto, Peel Regional Police w Mississauga, On., Waterloo Regional Police w Waterloo, On.. Studiował również psychologie na Uniwersytecie w Toronto.

Od końca 2005 roku mieszka i pracuje w Gdyni.

Członek Prawa i Sprawiedliwości od 9 lat. Członek zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwość, pełnił również funkcje członka zarządu Gdyńskiego Prawa i Sprawiedliwość, asystenta posła na Sejm R.P. Delegata na Kongres PiS, Vice-przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Sportu w Radzie dzielnicy Orłowo,

W jesiennych wyborach w 2014 roku, został wybrany 1560 glosami do Rady Miasta Gdynia. W ramach mandatu radnego pełni funkcje członka Komisji Rewizyjnej i członka Komisji Samorządności i Bezpieczeństwa.

Autor artykułów w gazecie kolportowanej w mieście dotyczących bezpieczeństwa.
Autor interpelacji w Radzie Miasta bezpośrednio dotyczących spraw mieszkańców.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.