REKLAMA


Beata Branc-Gorgosz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Beata Branc-Gorgosz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  36 miejsce 0,37 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 3,14 % poparcia

Skoczowianka, lat 43, wymagająca matka, Europejka. Obecnie kanclerz Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej. Ukończyła studia z zarządzania i marketingu w GWSH w Katowicach, dalszą edukację kontynuowała w zakresie m.in.: MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, studia z zakresu Zarządzanie instytucjami kultury, studia z zakresu Zarządzania podmiotami leczniczymi, studia z zakresu Organizacji i zarządzanie w oświacie oraz wiele innych innych szkoleń. Zdała egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa/Dyplom Ministra Skarbu Państwa, jest przewodniczącą rady nadzorczej w Towarzystwie Funduszy Mikro pożyczkowych.

Pracowała w handlu, przemyśle i hotelarstwie. Posługuje się trzema językami obcymi. Od najmłodszych lat kocha muzykę i śpiew, folklor i beskidzkie okolice, jest mocno zaangażowana w działania społeczne (założycielka Stowarzyszenia "Jaszowiec", członkini Stowarzyszenia "Musica sacra", orędowniczka utworzenia rad osiedlowych i budżetu obywatelskiego, organizatorka świątecznego kolędowania, przewodnicząca rady rodziców w gimnazjum w Dębowcu, organizatorka akcji "Pomagamy Ukrainie" w Skoczowie). Przez dwie kadencje była pracowitą radną Rady Miejskiej w Skoczowie. Kocha góry.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.