REKLAMA


Przemysław Koperski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Przemysław Koperski Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 0,45 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 5,85 % poparcia

Ur. 22 listopada 1979 r. w Opolu.

Z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Oprócz tego, ukończył studia podyplomowe z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej w jednostkach sektora finansów publicznych na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz z zakresu zarządzania projektami współfinansowanymi z UE w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 1998-2006 był radnym powiatu bielskiego (Klub Radnych SLD). W latach 2003-2009 był szefem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Dyrektorzy wojewódzkich urzędów już w 2004r. wybrali go szefem swojego konwentu, a Związek Rzemiosła Polskiego odznaczył złotą odznaką "Zasłużony dla Rzemiosła Polskiego".

Po zakończeniu pracy dla samorządu województwa, został dyrektorem w austriackiej firmie doradczej działającej w obszarze e-learningu i doradztwa personalnego. Od grudnia 2010r.,do marca 2014r., był zastępcą prezydenta Częstochowy.

Kieruje spółką akcyjną wspierającą przedsięwzięcia z zakresu gospodarki niskoemisyjnej i ochrony środowiska. Reprezentuje okręg bielski, jest również radnym Sejmiku Województwa Śląskiego. Jest społecznym ekspertem OPZZ ds. rynku pracy oraz ekspertem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ds. funduszy europejskich.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Piotr 2015-10-28 14:00:38
  Nie jest radnym Sejmiku. To kłamstwo.