REKLAMA


Marta Salwierak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marta Salwierak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  29 miejsce 0,41 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 12,26 % poparcia

31-letnia Częstochowianka, urodzona w Blachowni. Całe swoje życie związała z regionem. W Częstochowie dorastała, kończyła "Kopernika" oraz studiowała na kierunkach Stosunki Europejskie i Język Biznesu oraz Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Tam też podjęła pierwszą pracę zawodową i tam narodziła się jej pasja pracy społecznej oraz samorządowej.

Pracuje w sektorze prywatnym w międzynarodowej korporacji jako Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Projektów. Jej doświadczenie zawodowe w kierowaniu projektami biznesowymi poparte jest również certyfikatami m.in. PRINCE2® wydanym przez Accrediting Professional Managers Globally. Posiada również doświadczenie we wdrażaniu projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Dzięki wykształceniu i pracy w międzynarodowym zespole zna biegle język angielski.

Radna Sejmiku Województwa Śląskiego V Kadencji (2014-obecnie), Wiceprzewodnicząca Komisji Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej, Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Komisji Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.