REKLAMA


Jakub Krzysztof Michalski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jakub Krzysztof Michalski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  59 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 2,34 % poparcia

Jakub Michalski, lat 29, rodowity Częstochowianin. Ukończył studia historyczne na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W chwili obecnej doktoryzuje się na Wydziale Filologiczno-Historycznym AJD. 

Nauczyciel historii oraz Wiedzy o społeczeństwie, uczył m.in w II L.O. im R, Traugutta, V L.O. im A. Mickiewicza oraz VII L.O. im M. Kopernika w Częstochowie. Obecnie pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół w Koziegłowach. W czasie studiów współtworzył Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz Studenckie Koło Naukowe Historyków, organizował również studenckie wyjazdy do Lwowa oraz Wilna. 
Autor książki "Współpraca niemiecko-radziecka 1917-1933", która została wydana w 2014 r. 

Przewodniczący Rady Dzielnicy Wyczerpy-Aniołów od 2007 r. , wraz z mieszkańcami walczył o remont ul. Warszawskiej oraz Rędzińskiej, co po kilku latach zakończyło się powodzeniem a remont dobiega końca. Doprowadził do budowy boiska przy Szkole Podstawowej nr 24 w Częstochowie.

Wraz z mieszkańcami tzw dzielnicy "Grajdołek" walczy o zabezpieczenie przeciwpowodziowe domów zagrożonych zalaniem przez Wartę. 

W czasie wolnym lubi czytać książki, w szczególności historyczne oraz horrory. 
Aktywnie spędza czas, do jego pasji należy bieganie, jazda na rowerze, pływanie. 

Członek Prawa i Sprawiedliwości od 2005 r.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.