REKLAMA


Mariusz Tomasz Chudzicki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Mariusz Tomasz Chudzicki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  78 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  11 miejsce 0,78 % poparcia

Wiek 46 lat, żonaty, dwoje dzieci (córka 16 lat, syn 14 lat), od urodzenia mieszkaniec Mykanowa.

Absolwent Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Od 21 lat pracownik naukowy Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, której też jest absolwentem. Doktor nauk ekonomicznych. W ramach pracy na uczelni zarówno w działalności naukowej, jak i dydaktycznej zajmuje się zagadnieniami związanymi z finansami, bankowością i inwestycjami.

W dorobku posiada ponad 50 publikacji z tego zakresu oraz nagrody Rektora za działalność naukową i organizacyjną. Pomysłodawca i współorganizator kierunku studiów Finanse i rachunkowość oraz wielu specjalizacji na kierunku Zarządzanie. Promotor ponad 500 prac licencjackich i magisterskich.

Doświadczenie zawodowe kandydata obejmuje również pracę na wielu uczelniach i w szkołach w Polsce (WSB Nowy Sącz, WSZMiJO Katowice, WSM Warszawa, Akademia Polonijna, WSB Chorzów) oraz w ramach łączenia nauki z praktyką w bankach Bank Śląski S.A., BIG Bank S.A.) i przedsiębiorstwach produkcyjnych (Wigolen S.A.), edukacyjnych TEB Edukacja sp. z o.o.), usługowych i finansowych (Grupa Lew S.A.) na stanowiskach specjalisty i kierowniczych.

Od 2010r. Prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Częstochowie, gdzie jest współautorem wielu ekspertyz z zakresu ekonomii oraz współorganizatorem konferencji naukowych. Członek Zarządu Krajowego i Rady Programowej PTE.

Hobby: turystyka, piłka nożna, narciarstwo, rower (czterokrotne uczestnictwo w pielgrzymce rowerowej ze Szczecina do Częstochowy), dobra muzyka, a szczególnie polski rock; fan wszystkiego co włoskie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.