REKLAMA


Łukasz Moll - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Łukasz Moll Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  41 miejsce 0,21 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 23,33 % poparcia

Od urodzenia mieszka w Gliwicach. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył studia magisterskie z dwóch kierunków: politologii oraz socjologii-studiów miejskich. Obecnie jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej z filozofii.

W działalność społeczną i polityczną jest zaangażowany od ośmiu lat. Organizował protesty i manifestacje, animował debatę publiczną, udzielał się jako ekspert i publicysta. Współpracował m.in. ze związkami zawodowymi, Partią Zieloni, Krytyką Polityczną, Komitetem Kryzysowym Humanistyki Polskiej, ruchami miejskimi, czy fundacjami politycznymi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Łukasz Moll 2015-09-28 19:44:13
  W mojej działalności przyświecają mi takie wartości jak równość, sprawiedliwość społeczna, czy zrównoważony rozwój. Zawsze stałem po stronie pracowników, społeczności lokalnych czy środowiska naturalnego tam, gdzie górę brała chciwość i dążenie do zysków za wszelką cenę. Aktualnie działam w Partii Razem, ponieważ jest to unikatowy ruch w polskiej polityce – powstały oddolnie, zbudowany rękami zwykłych ludzi, którzy czują się niereprezentowani przez obecne w Sejmie partie i polityków. Nie jesteśmy kolejną partią zawiązaną wokół znanych polityków, którzy chce jedynie utrzymać się przy stanowisku. Nie mamy bogatych sponsorów, ponieważ stoimy po stronie interesów większości społeczeństwa. Chcemy wyrwać politykę z rąk oderwanych od rzeczywistości elit – i przywrócić jej służebną rolę wobec problemów ludzi takich jak my. Nie będziemy obniżać podatków najbogatszym. Nie będziemy prywatyzować dobra wspólnego. Nie będziemy nakręcać nienawiści i stosować brudnych chwytów. Przywrócimy wiarę w sprawne państwo, które działa i nikogo nie zostawia samemu sobie. Zadbamy o poszanowanie praw pracowniczych, ograniczymy stosowanie umów śmieciowych i przebudujemy system podatkowy tak, aby był korzystny dla większości społeczeństwa. Sięgniemy do głębokich kieszeni milionerów i wielkich korporacji. Zapewnimy wszystkim obywatelom i obywatelkom dostęp do publicznej służby zdrowia, edukacji i kultury. Przygotujemy program budowy tanich mieszkań na wynajem. Będziemy wspierać odbudowę polskiego przemysłu, zamiast dotować siedliska wyzysku, jakimi są Specjalne Strefy Ekonomiczne. Walkę z przywilejami polityków zaczniemy od siebie: ograniczymy sobie uposażenia poselskie do wysokości trzykrotności płacy minimalnej i będziemy zabiegać o ograniczenie kadencyjności parlamentarzystów i prezydentów miast do dwóch kadencji. To mało? Dowiedz się więcej o Razem na partiarazem.pl i na Facebooku: facebook.com/partiarazem Z nami INNA POLITYKA JEST MOŻLIWA!