REKLAMA


Natalia Juszczak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Natalia Juszczak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  134 miejsce 0 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  17 miejsce 0 % poparcia

Pochodzi z Tarnowskich Gór, od 20 lat mieszka w Miasteczku Śląskim wraz z mężem i córką. Jest działaczką społeczną oraz animatorką kultury. Jej pasją jest poezja, fotografia, historia, sztuka oraz podróże.

W ciągu ostatnich 20 lat zorganizowała i współorganizowała wiele imprez kulturalnych, skierowanych głównie dla lokalnej młodzieży, jak też akcji charytatywnych dla dzieci chorych, niepełnosprawnych oraz osób potrzebujących. Była współzałożycielką Stowarzyszenia „Grupa Poetycka Nieregularni”, której przewodniczyła. Działała jako wolontariusz w Fundacji „Na Rzecz Rozwoju Miasteczka Śląskiego” Współtworzyła „Gazetę Miasteczkowską” oraz gazetę „Nasze Miasteczko Śląskie”, do których to regularnie pisała artykuły. Od wielu lat interesuje ją historia lokalna oraz historia jej własnych korzeni. Fascynują ją podróże po Polsce oraz krajach naszych najbliższych sąsiadów.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.