REKLAMA


Izabela Domogała - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Izabela Domogała Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  6 miejsce 2,41 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 32,85 % poparcia

Absolwentka uczelni wyższych w Katowicach, Łodzi i Poznaniu z dyplomami w zakresie negocjacji międzynarodowych, finansów, zarządzania innowacyjnego, zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania projektem europejskim.

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych, pełniąc funkcje kierownicze i doradcze. Swoją wiedzę z zakresu zarządzania, planowania strategicznego i negocjacji wykorzystuje również jako członek biznesowych i samorządowych misji gospodarczych na terenie państw Unii Europejskiej oraz Rosji, Indii, Chin i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Obecnie pracuje w Urzędzie Miejskim w Bytomiu na stanowisku Naczelnika Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich. Jest ekspertem w zakresie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej, przygotowania strategii rozwojowych oraz negocjacji międzynarodowych.

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Świerklaniec w kadencji 2014-2018, Przewodnicząca Komisji Budżetu i Infrastruktury, członek Komisji Kultury, Oświaty, Opieki Społecznej, Zdrowia i Promocji,         członek Bytomskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Nie należy do partii politycznej.

 

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.