REKLAMA


Paulina Całko - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Paulina Całko Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  53 miejsce 0,29 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 2,20 % poparcia

Urodzona w Kamiennej Górze, od kilku lat mieszka, studiuje i pracuje we Wrocławiu.

W latach 2003-2007 trwale związana z interkulturowym projektem kulturalno-edukacyjnym Lanterna Futuri. W ramach programu tworzonego przez Begegnungszentrum im Dreieck e.V. w Großhennersdorf (DE), Dom Trzech Kultur Parada w Niedamirowie (PL) oraz stowarzyszenie Rodowitz (CZ) brała udział w licznych seminariach i międzynarodowych warsztatach na terenie Polski, Czech i Niemiec.

Ukończyła Szkołę Aktorską SPOT w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Po spektaklu dyplomowym pt. „ RANDEZ-VOUS CAFE” podjęła pracę w Narodowym Teatrze Edukacji im. Adama Mickiewicza w Krakowie. Występowała w sztukach opartych na klasykach literatury polskiej i zagranicznej, m.in. w „Balladynie” J. Słowackiego czy „Folwarku zwierzęcym” G. Orwella.

Mieszkała w Berlinie w latach 2009-2011, gdzie uczęszczała do szkoły językowej Volkshochschule Berlin. Do Wrocławia przeniosła się w październiku 2011 roku. Tu rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Przyrodniczym. W 2015 r. uzyskała tytuł inżyniera.

W latach 2013-2014 zajmowała stanowisko kierownika planu w JUICY Film Production, gdzie do dziś pełni funkcję doradcy ds. rozwoju.

Obecnie jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Inżynierią Produkcji. Pracuje w dziale prawnym w jednej z zagranicznych korporacji finansowych, gdzie z powodzeniem wykorzystuje znajomość dwóch języków obcych (niemieckiego i angielskiego).

Miłośniczka zwierząt oraz dobrych rozwiązań.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.