REKLAMA


Katarzyna Wieliczko - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Katarzyna Wieliczko Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  35 miejsce 0,69 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 17,27 % poparcia

Urodzona we Wrocławiu 30 listopada 1984. Absolwentka studiów magisterskich Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie przedsiębiorstwem i podyplomowych studiów Managing business na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Mężatka.

Od 2008 roku wspólnie z ojcem prowadzi przedsiębiorstwo produkcyjne z ponad 20-letnią historią. Od 2014 roku członkini stowarzyszenia wspierającego rozwój rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Katarzyna Wieliczko 2015-09-24 14:47:03
  W sejmie będzie pracować nad uproszczeniem i uszczelnieniem systemu podatkowego. Będzie wspierać przedsiębiorczość młodych ludzi tworząc ułatwienia w zakładaniu i rozwoju małych przedsiębiorstw, podnosząc kwotę wolną od podatku. Jest przeciwko tworzeniu stref ekonomicznych w dużych ośrodkach miejskich. Zdecydowała się na wstąpienie do RAZEM, ze względu na wartości i ideały ludzi którzy tworzą tą partią. Ideały solidarności i równości w imię wspólnego dobra, bez stygmatyzowania ludzi i wszechobecnego hejtu. Jest zdania, że silni powinni wspierać słabszych we wszystkich dziedzinach życia.