REKLAMA


Jarosław Charłampowicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jarosław Charłampowicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  91 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 0,90 % poparcia

Poseł na Sejm VII kadencji z listy PO. Ukończył studia z zakresu politologii. Przez wiele lat był asystentem Grzegorza Schetyny, następnie od 2006 dyrektorem jego biura poselskiego.

Był członkiem Unii Wolności, następnie przeszedł do Platformy Obywatelskiej. Został później sekretarzem i dyrektorem biura regionu dolnośląskiego tej partii. Był doradcą wojewody dolnośląskiego, a w 2011 objął stanowisko prezesa Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Został też członkiem rady Polskiej Organizacji Turystycznej.

W wyborach samorządowych w 2006[3] i w 2010 z listy Platformy Obywatelskiej uzyskiwał mandat radnego sejmiku dolnośląskiego. Był wiceprzewodniczącym sejmiku w III kadencji, w obu kadencjach pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych swojego ugrupowania.

W 2011 roku wystartował w wyborach parlamentarnych w 2011 (również jako przedstawiciel PO). Uzyskał mandat poselski, otrzymując 8399 głosów w okręgu wrocławskim.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.