REKLAMA


Elżbieta Pater - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Elżbieta Pater Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  148 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  21 miejsce 0,53 % poparcia

Ukończyła Szkołę Podstawową nr 71 we Wrocławiu, której oryginalny program pt. „Wychowanie dla przyszłości” opracował prof. Bogdan Suchodolski. Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracowała jako nauczyciel fizyki w szkołach podstawowych i średnich Wrocławia, a także w Policealnym Studium Techników Elektroradiologii.

Ponad 30 lat pracowała w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym jako fizyk medyczny. Przez 10 ostatnich lat prowadziła kontrolę aparatury mammograficznej w ramach Ogólnopolskiego Programu Walki z Rakiem.

Obecnie jest kierownikiem akredytowanego laboratorium kontroli jakości aparatury radiodiagnostycznej i ekspertem Polskiego Centrum Akredytacji. Prowadzi szkolenia i wykłady z technik radiodiagnostycznych, ochrony radiologicznej i systemów zarządzania jakością w służbie zdrowia.

Organizator konferencji międzynarodowych dotyczących kontroli jakości w służbie zdrowia. Współpracuje z Krajowym Centrum Ochrony Radiologicznej w zakresie tworzenia nowych zasad prawnych dotyczących cyfrowej aparatury diagnostycznej. Posiada szerokie kontakty międzynarodowe w dziedzinie kontroli aparatury mammograficznej, także wśród firm produkujących taką aparaturę, dla których jest uznanym autorytetem.

Od 10 lat mieszka w Łozinie w gminie Długołęka, jest zamężna, ma dwoje dzieci i dwie wnuczki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.