REKLAMA


Małgorzata Ziołkowska-Ciesielska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Małgorzata Ziołkowska-Ciesielska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  134 miejsce 0,04 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  19 miejsce 0,80 % poparcia

Urodziła się na Dolnym Śląsku w rodzinie inteligenckiej, przywiązanej do tradycji historycznych i patriotycznych. We Wrocławiu kończyła studia na Akademii Ekonomicznej na kierunkach związanych z handlem wewnętrznym i handlem zagranicznym. Po studiach pracowała na różnych stanowiskach, począwszy od specjalisty d\s zatrudnienia i płac, poprzez specjalistę d\s handlu zagranicznego i inspektora izby skarbowej oraz głównego księgowego\dyrektora ekonomicznego, po właściciela firmy usługowo-finansowej.

Jednocześnie działała społecznie w wielu organizacjach, gdzie pełniła liczne funkcje takie jak: przewodnicząca Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt, sekretarz Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół ONZ w Wałbrzychu. Zastępca przewodniczącego AK w Sobotce.

W Prawie i Sprawiedliwości pełni funkcje pełnomocnika Komitetu Powiatowego- Ziemskiego Zachód we Wrocławiu oraz przewodniczącej Kapituły d\s Nagród przy Zarządzie Okręgu nr 3 we Wrocławiu.

Mieszka obecnie w Sobótce pod Wrocławiem, ma córkę.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.