REKLAMA


Mirosław Stanisławski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Mirosław Stanisławski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  24 miejsce 1,01 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 18,23 % poparcia

54 lata, doradca podatkowy.

Żona ekonomista 51 lat. Dwoje dzieci, córka 25 lat doktorantka na Politechnice Wrocławskiej, syn 19 lat student prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.

Ekspert w dziedzinie prawa podatkowego, gospodarczego, rynków kapitałowych. 25 letnie doświadczenie, jako przedsiębiorca.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej Wydział Budownictwa Lądowego z roku 1987 uzyskując tytuł magistra inżyniera o specjalności konstrukcje budowlane. Doktorant Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu Wydział Finansów. Ukończył szereg studiów podyplomowych i szkoleń w zakresie prawa i finansów. Posiada tytuł Doradcy Podatkowego, certyfikat księgowego, certyfikat Autoryzowanego Doradcy na Newconect i Catalyst, zdany w 1999 egzamin na członka Rad Nadzorczych Spółek Skarb Państwa, był przez 5 lat Syndykiem.

Praca przez 5 lat po studiach w firmach budowlanych wykonawczych i projektowych, Od 1992 roku związany z branżą finansową w tym prowadzona własna Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Członek Zarządów w tym Prezes oraz członek Rad Nadzorczych spółek kapitałowych polskich i zagranicznych, część z nich notowana na giełdzie.

Osiągnięta bardzo duża wiedza, w tym zwłaszcza praktyczna, z zakresu finansów i prawa gospodarczego.

W ostatnich dwóch latach autor opracowań dotyczących koniecznych zmian w prawie dla małych i średnich przedsiębiorców.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.