REKLAMA


Piotr Chmurzyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Chmurzyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  114 miejsce 0,06 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  17 miejsce 1,04 % poparcia

Mieszkaniec Sadkowa w Powiecie Wrocławskim, 38 lat, żonaty, 3 dzieci, mgr inż. geodezji i kartografii o specjalizacji geodezja gospodarcza i gospodarka nieruchomościami ukończone na Akademii Rolniczej we Wrocławiu , absolwent Podyplomowego Studium Systemy informacji o terenie i pomiary GPS na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Absolwent Podyplomowego Studium Legislacji na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomi Uniwersytetu Wrocławskiego, a także Podyplomowego Studium Nowoczesne zarządzanie jednostką administracji publicznej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Od 14 lat pracownik Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, Departamentu Nieruchomości. W tym czasie pracował – 1 rok w Dziale Geodezji, 10 lat w Dziale Regulacji Prawnych, 2 lata w Dziale Eksploatacji, a także 1 rok w Biurze Rozwoju Wrocławia w Zespole Systemu Informacji Przestrzennej. Od 11 lat koordynator i audytor wewnętrzny Urzędu Miejskiego Wrocławia, w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, ochrony środowiska ISO 14000 i EMAS, BHP ISO 18000 oraz Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym. Dodatkowo uczestnik ok.50 kursów poszerzających umiejętności interpersonalne, kierowania zespołami ludzkimi, użytkowania wielu systemów i oprogramowań informatycznych.

Radny Powiatu Wrocławskiego w latach 2006-2010 i obecnie od 2014, w trakcie, których pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji rewizyjnej, członka komisji edukacji, kultury i sportu, komisji zdrowia oraz spraw społecznych, a także komisji stypendialnej.

Kandydat na posła do Sejmu RP w wyborach w 2005 i 2007 , Senatu RP w 2011, posła do parlamentu europejskiego w 2009, a także Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie w 2014. Wieloletni wychowawca dzieci i młodzieży m.in. na sportowych obozach letnich w Polsce od 1993, jak i w USA (w latach 1999-2001). Posiada uprawnienia instruktora żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarstwa, uzyskane w 1999 na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a także licencję trenera piłki nożnej PZPN UEFA B. Obecnie dodatkowo pracuje z dziećmi w KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.