REKLAMA


Rafał Czepil - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Czepil Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  66 miejsce 0,20 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 3,65 % poparcia

Ma 40 lat. Urodził się i mieszka we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, ale swoją wiedzę pogłębiał w kolejnych latach, kończąc studia podyplomowe na różnych kierunkach. W planach ma podjęcie studiów doktoranckich.

Działalność polityczną w PiS rozpoczął w 2003 roku – dziś jest skarbnikiem Zarządu Okręgowego nr 3 i członkiem Prezydium Okręgu nr 3 tej partii. Z ramienia PiS jest obecnie wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Wrocławia, a wcześniej przez dwie kadencje piastował stanowisko radnego stolicy Dolnego Śląska.

Z pasją uczestniczy w akcjach społecznych i charytatywnych. Udziela się w Radzie Społecznej Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Jest wolontariuszem fundacji Mam Marzenie, wspiera również świetlice środowiskowe i aktywnie działa na rzecz rad osiedli.

 Był prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej im. Bolesława Prusa i jest popierany przez Krajową Radę Spółdzielczą - Naczelny Organ Samorządu Spółdzielczego.

Od zawsze kibicuje Śląskowi Wrocław, ale jeśli nie koliduje to z jego miłością do „wojskowych”, trzyma mocno kciuki również za inne wrocławskie i dolnośląskie zespoły oraz sportowców.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.