REKLAMA


Sławomir Węgrzynowicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sławomir Węgrzynowicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  70 miejsce 0,19 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 3,48 % poparcia

Doktor nauk humanistycznych, historyk, alpinista i analityk spraw międzynarodowych.

Wykładowca społeczny oraz specjalista problematyki stosunków polsko-rosyjskich, a także szeroko rozumianej polskiej myśli politycznej i niepodległościowej. W 2009 r. stażysta w Archiwum Polityki Zagranicznej Federacji Rosyjskiej w Moskwie.

W wyborach parlamentarnych 2011 r. kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie przewodniczący klubu radnych PiS Rady Powiatu Trzebnickiego. Pracuje w Komisjach Budżetu i Rozwoju oraz Polityki Społecznej.

Posiada szerokie zainteresowania w kwestiach polityki ogólnokrajowej, szczególnie w dziedzinach polityki zagranicznej, obronnej, edukacyjnej i społecznej.

Autor książki pt: „Patrioci i zdrajcy. Społeczeństwo Królestwa Polskiego wobec mikołajowskiej polityki Rosji w latach 1846-1856” (ARCANA 2014).

Od 2012 r., dr Sławomir Węgrzynowicz wciela w życie program patriotycznej pracy organicznej w polskim społeczeństwie. Współpracuje ze strukturami Prawa i Sprawiedliwości niemal całego okręgu wrocławskiego oraz z organizacjami społecznymi regionu, wygłaszając publiczne wykłady patriotyczne. W sumie do sierpnia 2015 r., dr Sławomir Węgrzynowicz wygłosił bezpłatnie ok. 120 wykładów społecznych. Ponadto, w ostatnich latach opublikował szereg artykułów oraz udzielił wywiadów prasowych, radiowych i telewizyjnych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.