REKLAMA


Wojciech Bartnik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wojciech Bartnik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  85 miejsce 0,10 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  12 miejsce 1,82 % poparcia

Urodzony 02.12.1967 w Oleśnicy.

Numer 15 na liście PiS do Sejmu RP w okręgu nr 3 Wrocław. Radny Oleśnicy od 2002 roku, obecnie Wiceprzewodniczący Rady Miasta Oleśnica. Ostatni Polski Medalista Olimpijski w Boksie z Barcelony, olimpijczyk z Atlanty i Sydney. Medalista Mistrzostw Europy oraz 10-krotny Mistrz Polski.

Pracuje w komisjach zdrowia i opieki społecznej oraz sportu i rekreacji. Inicjator największej cyklicznej imprezy bokserskiej w regionie – „Oleśnicka Gala Boksu i Sztuk Walk”. Współinicjator regionalnych wydarzeń sportowych takich jak: turniej koszykówki im. Mieczysława Edgara Łopatki oraz piłkarski im. Janusza Sybisa.

Aktywnie wspiera fundacje Anny Dymnej – „Mimo Wszystko”, Dariusza Michalczewskiego – „Równe Szanse”, „Akademię Przyszłośc” oraz Fundację im. Sigmara Polke z rodzimej Oleśnicy. „Przyjaciel” Domu Dziecka w Namysłowie.

Żona Monika, córki Karolina i Marta oraz syn Szymon.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • wyborca 2015-10-26 00:30:37
  skaczący kandydat- wczesniej w PO , po wygranej PIS w wyborach samorzadowych w PIS ......Mało wiarygodna kandydatura....