REKLAMA


Mirosław Piotr Duży - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Mirosław Piotr Duży Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  46 miejsce 0,18 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 6,80 % poparcia

Urodził się 57 lat temu w Mikołowie. Jest mężem Joanny, ojcem trójki dzieci – Oliwii, Alexa i Maxima.

Jest zapalonym kibicem i stara się czynnie uprawiać sport. Lubi aktywny tryb życia. Gra w ping-ponga, piłkę ręczną, tenisa ziemnego i kręgle. W wolnych chwilach gra na gitarze. Skończył szkołę muzyczną I stopnia w Mikołowie. Lubi śpiewać. Jest wielkim fanem twórczości Stanisława Lema

Skończył Technikum Górnicze w Tychach. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, inżynierem górniczym III stopnia, ukończył roczne studium na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studium Prawa Europejskiego Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Posiada licencję zarządcy nieruchomości, agenta ubezpieczeniowego oraz prawo do zasiadania w radach nadzorczych skarbu państwa.

W latach 1998-2010 pełnił funkcję Burmistrza Miasta Łaziska Górne. Zrezygnował ze startu w kolejnych wyborach na burmistrza dobrowolnie, gdyż uważa, że 3 kadencje to maksymalna ilość czasu, kiedy ktoś powinien pełnić taką funkcję publiczną. Jest wieloletnim Radnym Powiatu Mikołowskiego, w latach 1994-1998 był Radnym Miasta Łaziska Górne i Delegatem do Sejmiku Wojewódzkiego.

Swoje życie zawodowe zaczynał od praktyki na KWK Bolesław Śmiały, następnie pracował przez 10 lat w elektrowni Łaziska,  w latach 1993-1998 pełnił funkcję prezesa spółdzielni mieszkaniowej w Łaziskach, obecnie jest Prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łaziskach Górnych Sp. z o.o.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.