REKLAMA


Ryszard Zalewski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ryszard Zalewski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  122 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  16 miejsce 0,27 % poparcia

Lat 50, żonaty, 2 dzieci, mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, absolwent AGH w Krakowie, mgr inż. Elektryk, absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy PAN Warszawa na kierunku Zarządzanie, Marketing i Teleinformatyka, znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, Główny Specjalista ds Zarządzania Siecią w ORANGE POLSKA.

Radny Powiatu Wodzisławskiego obecnej kadencji, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Wodzisławskiego, Przewodniczący Klubu Radnych PiS Rady Powiatu Wodzisławskiego, Radny Rady Miejskiej w Wodzisławiu Śląskim dwóch kadencji w latach 2006-2010 i 2010-2014, Wiceprzewodniczący Komisji Strategii i Rozwoju Miasta Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego.

Pełnomocnik Komitetu PiS miasta Wodzisław Śląski, członek PiS.

Członek Okręgowego Sztabu Wyborczego dr Andrzeja Dudy, koordynator Ruchu Kontroli Wyborów prezydenckich 2015 w Wodzisławiu Śląskim i powiecie wodzisławskim, Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Współzałożyciel Stowarzyszenia Nasi Mieszkańcy z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, które zorganizowało bezpłatną wypożyczalnię sprzętu medycznego i planuje utworzenie hospicjum na terenie powiatu wodzisławskiego.

Członek Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej.

Zainteresowanie: społeczna gospodarka rynkowa, historia i polityka.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.